niedziela, 23 października 2011

bursztyn i oberżyna - kolory jesieni

Przeprowadzka daje mi w kość, ale po trochu jakoś idzie. Nie będę Was zanudzać opowieściami przeprowadzkowymi, przy takiej cudownej niedzieli. Dzisiaj u mnie było słonecznie i trochę wietrznie, ale te piękne barwy, mieniące się w blasku słońca, zachęciły nas do spaceru. Myślę, że te widoki zotej jesieni już się kończą i za tydzien już nie będzie tak ślicznie.


Niedawno od mojego kochanego męża dostałam piękne, bursztynowe kolczyki. Tak mnie zainspirowały swoją złotą, ciepłą jesienną barwą, że postanowiłam dobrać do nich ubranie.Kupiłam sobie w kolorze oberżyny krótką kurtę i rękawiczki. Teraz pomykam sobie po ulicach w jesiennych barwach i świecę bursztynem :)

ślę do Was uśmiechy i ciepłe pozdrowienia
An

8 komentarzy:

 1. Bardzo, bardzo lubię kolory jesieni. Mam nadzieję, że 'osiadanie" na nowym leci po myśli i zgodnie z planem. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To moje ulubione barwy!

  OdpowiedzUsuń
 3. An nadrobiłam u ciebie zaległości, dzięki za estetyczne doznania, piękne zdjęcia, piękne miejsca zwiedziłam razem z tobą. Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne zdjecia,najpiekniejsze kolory jesieni i cudownego jantaru.Dzieki za mily post,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna jest jesień na twoich zdjęciach :) Kolory jesieni i mnie zachwycają. A bursztyn uwielbiam, bo ma w sobie tyle ciepła i słońca :) Buziole.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piekna masz jesien , pokazalas nam piekne zdjecia.Pozdrawiam milo .)

  OdpowiedzUsuń