czwartek, 4 kwietnia 2013

Magnolia i kolor zielony

Jak to zwykle bywa święta, święta i po świętach. Ja swoje spędziłam we Frnacji, było zimno, ale bardzo miło. Kupiłam trochę skorup CdF, bardzo je lubię i oczywiście ciasteczka. Nigdy nie mogę się nim oprzeć, nawet jak się odchudzam :) , a właściwie powinnam napisać - przede wszystkim :):)

Wróciliśmy do domu, a tu magnolia, która rośnie tuż przed naszym domem, poczuła wiosnę, bo zaczęły pękać jej pąki. Cudowny widok, aż w sercu cieplej się robi, bo zimy mam juz dosyć. A właściwie  to nie tylko magnolia poczuła te minimalne promyki słońca, bo jej mieszkańcy również. Sikoreczki już zaczęły porządkować swoje gniazdko. Wyrzucają stare mchy, patyczki i kolki :) pewnie niedługo będą składać jajka.


Bardzo mi się spodobało, jak dziewczyny na swoich blogach pokazują zdjęcia na temat kolorów. Ja też będę robiła takie zdjęcia i dzisiaj prezentuję kolor Zielony
Pozdrawiam
An z Chatki

9 komentarzy:

 1. ależ piękna ta ptaszyna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Magnolia cudowna,oby nie przemarzła!
  Ptaszek tak kolorowy,że można z nim zrobić albumy i scrapy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak tu u Ciebie miło ciepło mimo brzdkiej pogody lubie zagladać tu zaraz cieplej na serduszku się robi,wyobrarzam sobie że własnie taka jesteś !

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie uchwyciłaś tą sikorkę.Miło popatrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne zdjęcia:) pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 6. zdjęcia sikorek pierwsza klasa, obserwacje widać czynione przez wnikliwego obserwatora :) ale nad tym wiosennym paznokciem to nie da się przejść obojętnie!!! pozdrawiam An :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam do mnie w celu odebrania wyróżnienia :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. nie mogę się napatrzeć na tą sikorkę, piękne zdjęcia zrobiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 9. An kochana, ależ zdjęcia!!!
  Modraszka z tak bliska... oswoiłaś ją?? To żart, ale zdjęcia faktycznie cudne.
  Kolor zielony mnie zaczarował! Paznokietki i sweterek akurat masz w moim najulubieńszym, trawiastym, odcieniu... a to co trzymasz w ręku to... jedyny minus, bo też TERAZ TAKIE CUDO chcę!...:D

  OdpowiedzUsuń