sobota, 8 kwietnia 2017

Wesołych Świąt


       Został już prawie tylko tydzień do upragnionych i wyczekanych Świąt Wielkanocnych. Zabieramy walizki, prezenty i przygotowane przeze mnie ozdóbki i jedziemy w odwiedziny. Jak cudownie mieć urlop.


Życzę zdrowych, udanych i pełnych cudownych pysznosci Świąt Wielkanocnych. Święta, to taki czas na chwilę zatrzymania się, spojrzenia w siebie, zadumy. Rekolekcje wielkanocne zawsze zapadają mi w pamięć, dają do myślenia i napełniają mnie siłą  do dalszej drogi i wiem, że nie kroczę tą drogą sama. 
Życzę Wam wspaniałych Świąt.
A to już moja wielkanocna ozdóbka, która zostanie na balkonie. Trawka w foremce podrosła i prezentuje się nawet dobrze, tylko jest trochę wątła :) Przypominam, że najlepiej 5 - 6 dni przed świętami posiać rzeżuchę :)
Magnolie przed moim oknem już prawie opadły. Te kwiaty są tak piękne, a krótko cieszą swoją urodą.
A to już tulipany z odzysku, ostania odsłona :) myślałam początkowo, że będą białe, a tu taka niespodzianka i są koralowo- czerwone.


Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
An


6 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekne zdjecia. Wesolych Swiat i udanego urlopu zycze.
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Radosnego świętowania życzę :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Błogosławieństwa Chrystusa Zmartwychwstałego na każdy dzień życia, aby to, co wydaje się możliwe okazało się na wyciągnięcie ręki....

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu, piekna ta ozdobka swiateczna, prosta i kolorowa:)

  Wesolych i Zdrowych Swiat!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego co najlepsze wraz z pierwszymi promieniami słońca, kiedy kamień się odsuwał.... niech Zmartwychwstały obsypie Cię swoimi łaskami. Pozdrawiam wiosennie :)

  OdpowiedzUsuń